Google

Vajinismus Problemine Tek Seansta Çözüm

Vajinismus seans tedavimiz yaklaşık  2 saat sürmektedir. Psikoterapist veya psikiatristlerin uyguladığı haftalar, hatta aylar süren tüm egzersizleri hızlı, kolay, etkili ve doğru şekilde birlikte yapıyoruz. Seans pek çok egzersizden oluşmaktadır ( Nefes Alma Tekniği, Dokunma egzersizi, İmajinasyon (hayal etme), Pelvik Taban Kasları Rahatlatma, Tüm Vücut Gevşeme, Vajina kaslarını gevşetebilme, yüzleştirme vs…).Bu uygulama sayesinde hastalarımız güvendiği doktoruyla, güvenli bir ortamda gerçekleştirebildiği tüm egzersiz ve olumlar sonrasında korku ve endişelerinden büyük ölçüde kurtulmuş, kendi bedenine hakim, kendine güvenir ve cesaretli hissetmektedir. En önemlisi kontrol edemediği  vajina kaslarını kontrol edebilmeyi ve duvar gibi hissettiği vajina girişini rahatlatıp açabilmeyi öğrenmektedir. Yani seans sonunda hastalarımız hem bedensel hemde beyinsel olarak kendilerini cinsel ilişkiye hazır hissetmektedir.

Seans sonunda hastalarımıza aynı gün denemelerini önerebiliriz, bu sebeple hastalarımızdan eşleri ile beraber gelmelerini ve tüm haftalık programlarını vajinismus seansında öğrendiklerini uygulamaya yönelik yapmalarını istiyoruz.


Genital bölge hassasiyeti olmaması için hastalarımızdan genital temizliğini seansa gelmeden en az 5 gün önce yapmalarını istiyoruz ve adetli olunmayan bir zamanda tedavilerini başlatıyoruz.


Hastalarımızdan seans görülen hafta eve yatılı misafir kabul etmemelerini, arkadaş, davet vb. buluşmalara gitmemelerini ve eşlerin birbirlerine mutlaka zaman ayırmalarını istiyoruz.


Seans sonrası tüm egzersizleri yeniden hatırlatmak için pekiştirme seanslarımızı 4-7 gün içinde yapmaktayız. İhtiyaç durumuna göre pekiştirme seanslarımızı tekrarlayabiliyoruz ve  pekiştirme seanslarından hiç bir ek ücret almıyoruz.


Vajinismusa son vermek için bize İstanbul’dan ulaşan hastalarımız olduğu gibi İstanbul dışından ve yurt dışından da pek çok çift tedavi için bize ulaşmaktadır. İstanbul dışından gelen hastalarımızın pekiştirme seanslarını arka arkaya her gün yapıyoruz, bu nedenle  İstanbul'da en az 3-4 gece geçirmelerini istiyoruz. 


Vajinismus tedavisinde 3. derece (orta şiddetli) hastalarda aynı gün veya haftasında sonuç alıyoruz. 4. derece (şiddetli) vajinismus hastalarını en az 4 kere görmemiz gerekmektedir. 5. derece (en şiddetli) hastalarımızın ise tedavisi 7-8 seansa kadar uzamaktadır. Seans ücreti sadece 1 kereye mahsus alınır, sonraki seanslardan ücret alınmaz.


 http://www.vajinismuscenter.com/ziyaretcidefteri.aspx    ve    http://www.dryesimyercok.com/ZiyaretciDefteri.aspx   sayfalarımızda yer alan hastalarımızın yazdığı teşekkürleri ve başarı öykülerini ve okuyabilirsiniz. 


 Diğer sormak istedikleriniz ve Randevu  için asistanım Hülya Hanım'la görüşebilirsiniz.  


 Randevu için Tel: 0216-3851715


Adres: Fener Kalamış Cad. Billur apt. No:5 Da: 16 (Kızıltoprak BP benzincinin bitişiği bina) Kızıltoprak / İSTANBUL

 

E-Posta:info@dryesimyercok.com

© Copyright 2010 Jinekomed Tüm Hakları Saklıdır. Yasal Uyarı
Powered By Nar Bilişim