Google

Femilift ile Daha Feminen Bir Yaşam Mümkün!


Giderek Artan Popülarite: Genital Bölge Estetiği
 
Kadınlar  doğum, ilerleyen yaş, kilo alıp verme ve hormonal değişimler nedeniyle hayatın doğal akışında kadın sağlığını ilgilendiren pek çok değişime uğrar. Ergenlik döneminde genital bölgede cilt koyulaşabilir,  hormonal değişikliklere yanıt olarak iç dudaklarda asimetrik büyüme ve sarkma görülebilir. Hamilelik ve doğum sonrasında vajinal bölgede genişleme, dış genitalde renk değişikliği ve iç dudaklarda koyulaşma, sarkma görülebilir. Kadınlar menopoza girdiğinde, labia majoradaki (dış dudaklar) bağ ve yağ dokusu azalır, dolgunluğunu kaybeder ve buruşuk görünüm alır. Vajinal kuruluk ve idrar kaçırma (inkontinans) en sık görülen menopoz dönemi şikayetlerinden biridir. Ancak çoğu zaman utanma nedeniyle dile getirilmez.

Son zamanlarda genital bölge estetiği için başvuran kadın sayısının artması internet üzerinden çok sayıda ve geniş bilgiye kolaylıkla ulaşabilme ve  kadın dergilerinin konuyla ilgili makalelere her geçen gün daha çok yer  vermesinden kaynaklanıyor. Aslında 20 seneden beri çeşitli ihtiyaçlardan ötürü yapılmakta olan bu ameliyatlar bilişim çağında olmamız sayesinde çok daha fazla sayıda kadının bilinçlenmesini ve var olan problemlerinin doğal olup olmadığı ya da çaresi olup olmadığı hakkında bilgilenmesini sağladı.
 
Brezilya ağdasının popülaritesindeki artış, genital bölge estetiğinin  yükseliş nedenlerinden biri gibi gözükmektedir. Kasık kıllarının büyük çoğunluğunun kaldırılması, cinsel organların daha az kamufle edilmesi, kadınların görünümlerinin daha fazla farkında olmalarına, cinsel organları hakkında daha bilinçli hissetmelerine ve 'normal' olup olmadıklarını araştırmalarına neden olmuştur. Genital estetik prosedürlerindeki amaç genital bölge dış görünümünü güzelleştirmek ve cinsel uyarım ve memnuniyette hem psikolojik hem de işlevsel olarak iyileşmeyi sağlamak için tasarlanmıştır.

Alma FemiLift Pixel CO2 Lazer Teknolojisi, birçok kadınsal probleme minimal invaziv olarak çözüm getiren, teknoloji harikası bir CO2 lazer sistemidir. Uygulama hızlı, acısız, %100 güvenli ve oldukça etkilidir.

FemiLift CO2 Lazer, doktorların çeşitli kadınsal sorunlara, hızlı ve etkili olarak tedavi sunmasını sağlar. Uygulamalar, ayakta tedavi şeklindedir, anestezi gerektirmez, iyileşme sürecinde istirahate gerek yoktur. Kadınların hemen günlük hayatına devam etmelerini, kısa sürede özgüvenlerini kazanmalarını sağlar.

ENDİKASYONLARI
FemiLift, geniş yelpazede kadın sağlığı problemlerinde etkili çözümdür. Bu tedavilerin başlıcaları aşağıda yer almaktadır:

Labioplasti – Genital bölgede yer alan iç dudakların koyu, sarkık, uzun ve asimetrik olması cinsel ilişki esnasında sürtünme ve tahriş nedeniyle ilişkiyi ağrılı ve acılı hale getirebilir. Ayrıca bu kısımların terlemesi ve yeterince temizlenememesi kötü koku oluşmasına, hijyenik problemlere, çamaşıra değen kısımlarda kuruluk ve tahrişe neden olabilir. Tüm bu nedenlerden dolayı genital bölgesini estetik bulmayan, hijyenik problemlerin yanısıra cinsel ilişki esnasında sıkıntı yaşayan kadın kendine güvenini kaybedebilir, cinsel soğukluk ve orgazm güçlüğü çekebilir. Bu durum cerrahi olarak veya lazer ile düzeltilmektedir.  Son yıllarda “Barbie Labioplasti” veya “Barbie Doll Genital Estetik” adıyla popülerlik kazanan Labioplasti operasyonu”nda amaç genital bölge iç dudakları küçültmek, asimetrisini düzeltmek ve dış dudakların içinde kalacak şekilde yeniden şekillendirmektir. Operasyon yaklaşık 45 dk-1 saat sürmektedir, lokal veya genel anestezi ile yapılabilir ve hasta operasyon sonrası 1-2 saat dinlenmenin ardından taburcu olabilir. 
Vajinoplasti - Genellikle normal doğum veya ilerleyen yaş nedeniyle vajinal sıkılık kaybı yaşayan ve cinsel ilişki esnasında yeterince partnerini hissedememe ve tatminsizlik sorunu olan kadınlar için bir çözümdür. “Vajinal Gençleştirme”, “Vajinal rejuvenasyon” ya da “Vajinal Sıkılaştırma” olarak adlandırılır. Bu operasyonda cerrahi olarak vajinanın genişliğini azaltarak, kasları sıkılaştırma planlanır. Operasyon 1-1.5 saat sürebilir, genel anestezi ile yapılır, operasyon sonrası 2-4 saat dinlenmenin ardından hasta taburcu olabilir. Femilift CO2 Lazerle Vajinal Sıkılaştırma” da son yıllarda uygun vakalarda tercih edilen, anestezi gerektirmeyen, acısız, ağrısız, 8-10 dk içinde tamamlanan yeni ve etkili bir prosedürdür. 6 hafta arayla genellikle 2 seans olarak uygulanır. 

Vajinal Kuruluk ve İdrar kaçırma: Vajina iç yüzüne dairesel yönde uygulanan Femilift CO2 Lazer  teknolojisi vajinal duvarda yeni kollagen fiberleri yeniden yapılandırır, zayıflamış pelvik destek yapıyı güçlendirir, mesane boynunu ve üretrayı destekler, böylece vajinal sıkılığı arttırır, idrar kaçırma semptomlarını azaltır, vajinal kuruluktan kaynaklanan acı, yanma ve kaşınma gibi semptomları ortadan kaldırır, seksüel doyumu arttırır. Doğum sonrası esnemiş vajinal bölgeyi iyileştirir, vajinal dokunun tonusunu ve gücünü artırır, esnekliğini geri kazandırır. 8-10 dk süren, anestezi gerektirmeyen, acısız , ağrısız bir prosedürdür. 6 hafta ara ile genellikle 2 seans olarak uygulanır.

 Genital Bölge Beyazlatma (Genital Bleaching):Özellikle koyu tenli kadınlarda görülen genital bölge kararması, gebelik sırasında ve sonrasında beirgin hale gelebilir.Ayrıca doğum kontrol hapı kullanımı, polyester iç çamaşırları veya epilasyon uygulaması da bu soruna yol açabilir. Femilift Pixel CO2 lazerle sadece 1-2 seansta normal arzu edilen cilt rengine kavuşulabilir. Yaklaşık 20 dk sürer, bölgeye önceden lokal anestezi krem uygulanması yeterlidir, ağrı veya acı hissedilmez.
 


Jin.Op.Dr.H.Yeşim Yerçok ile Femilift Pixel CO2 Lazerle "Genital Estetik Uygulamaları" için İletişim Bilgileri aşağıdadır. Ayrıntılı Bilgi ve Randevu için: 
Adres: Fenerbahçe Mah. Fener kalamış Cad. Billur Apt. No:5 Da: 16 Kzıltoprak/İstanbul
Tel: 0216-3851715
 

FEMILIFT

Vajinal Sıkılaştırmal
Ürogenital atrofi, menopozdan sonra bütün kadınların yaşadığı, vajinal bölgede hassasiyete, cinsel ilişki
Neden Alma Femilift?
o Hızlı & Homojen Ugulamalar o Güvenli, Hızlı & Etkili
Vajinal Kuruluk ve Rekürent Enfeksiyonlar
FemiLift, vajinal pH ve florayı düzenleyerek; vajinal kuruluk ve tekrarlayan vajinal enfeksiyonların
İdrar Kaçırma
Stres Üriner Inkontinans(SUI) (idrar kaçırma), kadınların büyük bir yüzdesini etkileyen, oldukça yaygın ve
Menepoz Sonrası Rehabilitasyon-GSM
GSM (Genito-Urinary Syndrome of Menopause), dünya çapında kadınların gittikçe artan bir problemidir.
Doğum Sonrası Karın ve Kalça Çatlağı Tedavisi
Doğumun, kadın vücudunda birçok fizyolojik etkisi vardır.
Derin Termal Isıtma, Mikroablasyon ve Doku Yenilenmesi İçin Pixel Co2 Lazer
FemiLift, cilt sıkılaştırma ve rejuvenasyonda altın standart olan, fraksiyonel CO2 lazer teknolojisinin gücünü
© Copyright 2010 Jinekomed Tüm Hakları Saklıdır. Yasal Uyarı
Powered By Nar Bilişim